Як подовжити "життя" новорічній ялинціНоворічна ялинка – це та частина різдвяної казки, яка робить свято у всіх сенсах яскравішим і світлішим. 

Але постає питання – що краще обрати ялинку чи сосну, та як зробити так, щоб новорічне дерево не обсипалося і стояло довше? 

Зазвичай ялинка може стояти до 10 днів, а сосна до 14 днів. Потім дерево починає потроху осипатися.

Ялинку виростити складніше, ніж сосну, тому вони зазвичай і дорожче в ціні. Також ялина пахне хвоєю і лісом, а сосна має не дуже виражений запах.

Слід також пам’ятати, що цій красуні, як будь-якій рослині, потрібно дати звикнути до нового для неї температурного режиму. Тому після купівлі не заносьте дерево одразу в теплу домівку, залиште спочатку його у коридорі чи на балконі, обмотавши низ стовбура мокрою ганчіркою.

Також перед встановленням відріжте пилкою круг товщиною 2 сантиметри від нижньої частини стовбура і просвердліть отвір по центру. Це допоможе краще вбирати вологу. Дерево можна поставити у відро з водою кімнатної температури, а щоб вона не падала стовбур можна обкласти наповненими водою плашками. Якщо варіант з водою вам не підходить, можна поставити ялинку у пісок, але слідкуйте за тим, щоб він був постійно вологим.

І не забувайте, що дерево варто тримати якомога далі від джерел тепла. Її краще не ставити біля вентиляції, батарей чи камінів.