Как правильно покрасить яйца в луковой шелухеФарбувати яйця на Великдень — давня традиція, яка збереглася й досі. Сучасна господиня має безліч варіантів, як прикрасити яйця. Однак, багато хто воліє не купувати штучні пігменти, а використовувати старий перевірений метод — фарбування лушпинням цибулі.

Це найпопулярніший спосіб, який часто використовували наші мами та бабусі. Великодні яйця виходять червоного або коричневого відтінку. Чим більше лушпиння цибулі візьмете, тим більш насиченим вийде колір.

Для початку підготуйте лушпиння цибулі. Очистіть 12-18 середніх цибулин. Відкиньте всі частини, де є цятки, потемніння вони можуть зіпсувати колір. Помістіть лушпиння в каструлю і залийте водою.

Воду потрібно довести до кипіння і кинути в неї лушпиння цибулі.

Поставити на сильний вогонь та варити близько 30-60 хвилин. Вода має стати насиченим бордовим кольором.

Щоб у процесі фарбування яйця не лопнули, дістаньте їх із холодильника щонайменше на 20 хвилин. У каструлю додати трохи солі, щоб яйця не потріскалися.

Курячі яйця помити. Викласти у воду та варити їх ще 7-12 хвилин. Щоб отримати ще більш насичений колір, яйця можна залишити на 5-10 хвилин у воді з лушпинням.

Підготуйте посудину з холодною водою і помістіть в неї готові фарбування на 5-7 хвилин.

Потім протріть паперовим рушником, щоб зняти надлишки фарби. Якщо ви хочете, щоб яйця блищали, перед подачею на стіл відполіруйте їх олією.