Оскіл під час окупаціїУ Оскільську ТГ Ізюмського району хочуть повертатися люди попри те, що більшість населених пунктів не мають електроенергії, газу та води.

До повномасштабного вторгнення в громаді жили понад 9,5 тисяч жителів, а зараз проживає лише 3900, розповідає Ізюм Інформаційний з посиланням на Суспільне Харків.

Всього в Оскільській громаді 27 населених пунктів, з них один — це Вірнопілля, який не був в окупації, але там проходила лінія фронту й село практично стерте, все зруйноване, розповів голова Оскільської ТГ Геннадій Загоруйко.

“Харчами та гігієною забезпечені усі населені пункти, частково завдяки волонтерам привозимо будматеріали. З ними зараз проблема, бо на сьогодні електрика є в п’яти населених пунктах, газопостачання відновили в чотирьох населених пунктах. Ситуація складна. Водопостачання відновлене частково у двох населених пунктах — Капитолівка та Оскіл. Проблема з електрикою пов’язана із замінуванням ЛЕП”, – повідомив голова Оскільської громади.

Не зруйновані ті села, які швидко потрапили в окупацію: Комарівка, Капитолівка, Діброва, Співаківка. Всі інші населені пункти — там немає інфраструктурних об’єктів, ні приватного сектору.

Оскіл

Такі села як Довгеньке, Вірнопілля, Сулигівка — зруйновані повністю.