Харьковские газовики судятся с должниками, но газ не отключаютВисокі ціни на газ, які пропонують населенню газзбути, пов’язані з тим, що вони хочуть добре заробити.

Ізюмчани можуть самі вибирати постачальника газу і при цьому істотно заощаджувати.

Згідно з правилами, встановленими НКРЕКП, споживачеві, який має намір змінити постачальника газу, потрібно всього лише подати заяву новому постачальнику, можна навіть в електронному вигляді.

Переходьте за посиланням нижче:

ЯК ЗМІНИТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ БЕЗ КЛОПОТУ ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК 24

Довідково: після переходу за посиланням на сайті Приват24 внизу сторінки ви можете знайти детальну відеоінструкцію по зміні постачальника газу, а так же отримати відповіді на поширені запитання, такі як, що таке ЕІС і т. п. 

Більшість постачальників газу пропонують населенню тариф до 9 грн за кубометр газу. Зокрема, ТОВ “Харківгаз Збут”, як і багато інших регіональні газсбити за ціною 7,99 грн. за кубометр.

Найнижчі ціни запропонували «Агросинтез Трейдинг» (7,80 грн. За кубометр), «Євода Трейд” КП Луцькводоканал »(7,88 грн. за кубометр),” Черкасигаз Збут “і” Уманьгаз Збут »(7,89 грн. за кубометр), а також газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (7,96 грн. за кубометр).

Найвищі ж цінники на газ – 13,5 грн. за кубометр – встановили Чернівецька, Житомирська і Херсонська обласні енергопостачальні компанії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.