Спека - це завжди спрага. Чого найбільше Ви п'єте? ОпитуванняНі, відчуття спраги в спеку з’являється не одразу, а орієнтуватися виключно на нього небезпечно для здоров’я.

Спрага — це запізнілий сигнал організму, який свідчить про те, що ви вже втратили близько 1–2% рідини і почалося зневоднення. В умовах високих температур тіло активно охолоджується через потовиділення, втрачаючи воду та важливі солі-електроліти ще до того, як мозок подасть сигнал про необхідність поповнити запаси.

Дефіцит рідини в організмі людини часто маскується під симптоми:

  • Раптова втома та сонливість,
  • Головний біль або легке запаморочення,
  • Зниження концентрації уваги.

Які напої Ви вживаєте в спеку нвйчастіше? Опитування

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно знати вашу думку.