Спека – це завжди спрага. Чого найбільше Ви п’єте? Опитування
Ні, відчуття спраги в спеку з’являється не одразу, а орієнтуватися виключно на нього небезпечно для здоров’я.
Спрага — це запізнілий сигнал організму, який свідчить про те, що ви вже втратили близько 1–2% рідини і почалося зневоднення. В умовах високих температур тіло активно охолоджується через потовиділення, втрачаючи воду та важливі солі-електроліти ще до того, як мозок подасть сигнал про необхідність поповнити запаси.
Дефіцит рідини в організмі людини часто маскується під симптоми:
- Раптова втома та сонливість,
- Головний біль або легке запаморочення,
- Зниження концентрації уваги.
![]()
Loading ...
Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно знати вашу думку.

Leave a Reply