суд, феміда, правопорядок, законСуд визнав винним 45-річного чоловіка в домашньому насильстві стосовно власної матері. Чоловік погрожував літній жінці фізичною розправою, ображав і принижував її, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

“Мешканець с. Борова, який раніше притягався до кримінальної відповідальності за злочин у сфері незаконного обігу зброї, під час дії іспитового строку систематично вчиняв домашнє насильство стосовно власної матері”, – розповіли прокурори.

Протягом поточного року чоловік тричі притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак це не змінило його поведінку. Більше того, встановлено, що він вів антисоціальний спосіб життя, останні роки перебуваючи на диспансерному обліку у лікаря-нарколога.

Оскільки покарання у виді неодноразових адміністративних стягнень не сприяли «перевихованню» чоловіка, наразі його притягнуто вже до кримінальної відповідальності. 

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.

Чоловіка визнали винним в домашньому насильстві стосовно власної матері (ч ст. 126-1 ККУ). Він мав провести у тюрмі один рік, однак з урахуванням невідбутого покарання щодо незаконного зберігання вогнепальної зброї, його відправили за ґрати на 5 років.