Сіно стало дефіцитним кормом для багатьох хазяїв: ціни шалені
Сіно використовується для годування величезної кількості худоби та навіть деяких домашніх улюбленців. Для такої аграрної країни як Україна – це досить важливий та поширений ресурс.
В березні-квітні 2024 року сіно стало дефіцитним кормом для багатьох хазяїв та господинь. Замінованість рф сінокосів призвело до його дефіциту. Лугового сіна купити у Ізюмському районі Харківської області стало складно, корму майже не має, а якщо хтось і продає то ціна “шалена” висока.
“Сьогодні” дізналися, скільки може коштувати сіно у тюках та рулонах.
Рулон же містить у собі близько 200 кг спресованого сіна, а отже – краще підходить для гуртових замовлень.
Середня ціна за один тюк лугового сіна (різнотрав’я) – 90 грн, можна знайти й за 80 грн, але найчастіше це пропозиції лише гуртових замовлень.
За тюки по 20-25 кг різнотрав’я ціна становить приблизно 110 грн, тобто – чим більший обсяг, тим вигідніша ціна.
У рулонах ціна також залежить від обсягу замовлення та ваги самого рулону, у пропозиціях вартість коливається від 700 до 950 грн за штуку.
Продам сіно в тюках вага 18-20 кг ціна 100 грн/тюк, солома тюкована ціна 50 грн/тюк, Ізюмський район.
Leave a Reply