Гимнастика для похудения на домуНа якій би суворої і ефективної дієті ви не сиділи, одне лише обмеження калорійності раціону ніколи не дасть струнку і підтягнуту фігуру. А, як відомо, худа корова і газель – це зовсім різні тварини. Тому, щоб мати дійсно гарне тіло, необхідні фізичні вправи, як приклад, гімнастика для схуднення на дому. До того ж, тренування дають додатковий витрата калорій, що в справі схуднення грає далеко не останню роль.

Найкраще, звичайно, тренуватися у фітнес-клубі. Там і контроль тренера з фітнесу, і обстановка надихає, і компанія хороша. Але можливість відвідувати заняття є не у всіх. Кому-то ні з ким залишити дитину, у кого-то немає ні хвилинки вільного часу, хтось не має фінансової можливості. І не треба вважати це достатнім виправданням, щоб нічого не робити! Гімнастику для схуднення можна і потрібно виконувати вдома!

Готуємося до гімнастики для схуднення на дому

Для виконання вправ потрібно створити собі досить комфортні умови. Найкраще, якщо під час в кімнаті, яку ви вибрали для занять, нікого не буде. Якщо у вас маленька дитина – займайтеся під час його сну. Перед початком тренувань бажано провітрити кімнату, вимкнути телефон і по можливості усунути інші відволікаючі фактори. Чудовою підмогою в роботі над тілом стане улюблена музика. Для аеробіки краще включити ритмічну музику, для йоги і пілатесу — спокійну і релаксуючу.

Бажано придбати форму для занять і деякий спортивний інвентар. Здавалося б, вдома можна займатися хоч в старих трениках, хоч в нижній білизні — все одно ніхто не бачить. Але з метою підтримки мотивації краще мати хорошу і, в ідеалі, дорогу спортивну форму. Можливо-це стане для вас одним із стимулів продовжувати тренування. Даремно форму купувала,чи що?

Гимнастика для похудения на домуТакож добре мати спортивний килимок для вправ на підлозі, валик для вправ на прес, за бажанням – гантелі і гімнастичний м’яч.

Але головне, чим потрібно запастися, починаючи домашні тренування — це позитивний настрій. Якщо ви поставитеся до спортивних вправ як до тяжкої повинності, то, навіть при виконанні всіх умов, ви не досягнете позитивного результату. Якщо ж кожне тренування сприймати як радісне, приємна подія, яке неодмінно принесе прекрасні результати – заняття будуть проходити весело, бадьоро і позитивно. Корисно візуалізувати-тобто уявляти, якою красивою стає ваша фігура, і моделювати ситуації, пов’язані з вашим новим виглядом.

Режим занять гімнастикою для схуднення на дому

Зрозуміло, що рідкісні разові тренування видимого результату не принесуть. Якщо ви серйозно вирішили схуднути, потрібно морально підготуватися до регулярних навантажень — не рідше 3 разів на тиждень. При цьому 2-3 дні на тиждень потрібно відпочивати – інакше ви ризикуєте одного разу зірватися і послати всю цю аеробіку до чортової бабусі. Займатися рекомендується з ранку, натощак. Але якщо вранці часу не вистачає, можна приділити час вправам і ввечері. Головне-після них не об’їстися на ніч. Види фізичного навантаження краще чергувати: один день – аеробіка, інший – велотренажер, третій – калланетика, а у вихідні сходити в басейн. Перший час слабкому розжирівшому тільцю такий ритм буде тяжкий. Тут треба зібрати весь свій ентузіазм і силу волі. І через два тижні регулярних тренувань ви вже не будете уявляти собі іншого життя!