Росія напала на Україну – Війна

ДП Ізюмський приладобудівний завод


ДП Ізюмський приладобудівний заводВ даний час на заводі розроблена Комплексна програма з розвитку та модернізації виробництва, яка дозволяє закріпити і збільшити позиції лідера в галузі оптичної та оптико-електронному приладобудуванні.

У 2011 році в результаті реструктуризації завод переданий в управління Державного концерну «Укроборонпром». З жовтня 2012 року підприємство перейменовано в Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод».

Государственное предприятие «Изюмский приборостроительный завод»В історії Ізюмського приладобудівного заводу знаменний 1973 рік, рік 50-річчя, Указом Президії Верховної Ради СРСР завод нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.

Багато розробок Ізюмських приладобудівників захищені авторськими свідоцтвами.

За розробку і постачання на серійне виробництво ряду унікальних приладів інженерно-технічним працівникам присуджені Державні премії, розробки відзначені медалями ВДНГ.

У 2017 році ІПЗ сконцентрувався на виготовленні сучасних приладів наведення і оптико-електронних прицілів для української бронетехніки і протитанкових ракетних комплексів.

Контакти64300, Україна, Харківська обл. м. Ізюм, пр. Незалежності, 66 (раніше пр. Леніна).

Тел .: +38 057-43-21-078

E-mail: [email protected]

Web-сайт: www.ipz.com.ua

ГП Изюмский приборостроительный завод ГП Изюмский приборостроительный завод-1 ГП Изюмский приборостроительный завод-2 ГП Изюмский приборостроительный завод-3