Подарунки під ялинку: ціни на солодкі подарунки у Харківській областіЗимові свята наближаються. Скільки в Ізюмі коштують подарункові набори солодощів. Де їх можно придбати і коли це вже починати робити.

В Україні розпочався період зимових свят. Звичайно, що грандіозних святкувань цьогоріч через війну не буде, але це не відміняє традиційну купівлю подарунків для найближчих. 

У 2023 році ізюмчани вперше відзначатимуть День Святого Миколая 6 грудня, а не 19. Тож, на полицях супермаркетів поступово з’являються новорічні та різдвяні подарунки.

По Харківській області перед зимовими святами проаналізували ціни на подарункові набори солодощів. Ціни різні, від 100 гривень і  до безкінечності.

Цьогоріч, на жаль, підготувати новорічні подарунки сім’ї та друзям обійдеться в копієчку. 

Подарунки під ялинку: ціни на солодкі подарунки у Харківській областіВартість набору в середньому залежить від ваги, складу, виробника, оформлення тощо. У середньому подарункові шоколадні набори коштують від 75 грн/100 г до 370 грн/850 г, а шоколадні фігурки – від 30 грн/шт.

Набори печива або пряників, які можна самостійно прикрасити глазур’ю (йде в комплекті), коштують від 150 до 350 грн.

Адвент-календарі з шоколадками та цукерками коштують від 200 до 470 грн.

Цьогорічні зимові свята не будуть сповнені веселощами та безтурботністю. Але вони будуть приводом по можливості відвідати близьких та рідних, щоб подарувати їм хоч трохи святкового настрою і відволікти від важких реалій.

Найомріянішим подарунком для всіх українців стане перемога над російськими загарбниками та мир в країні.