У селі Оскільської громади частково відновлено газопостачанняГазмережі – відбудували газогони у одне з сіл Оскільскої громади.

Ізюмські газовики Харківської філії «Газмережі» відновили подачу газу у одне з сіл Оскільської громади, село Вірнопілля.

Нагадаємо: В квітні 2022 року село залишилось без енергоносія через зруйновану рф газорозподільну систему. До повномасштабного вторгнення окупантів на територію України, природним газом у населеному пункті користувалось близько 200 родин.

“Для повернення газопостачання у пошкоджене село Ізюмського району були обстежені траси газових мереж на наявність мін, відновлені пошкоджені інфраструктурні об’єкти, відбудовано 10 км газопроводів високого тиску, 9,6 км газопроводів низького тиску, ліквідовані наслідки близько 10 влучень снарядів у газові комунікації на території громади та залиття перебитих мереж рідиною”, – розповіли газовики.

На даний час у селі Вірнопілля Оскільської громади частково відновлені після обстрілів газопроводи житлових будинків та здійснено пуск газу до 25 домоволодінь.

Роботи з відбудови газопроводів у оселях мешканців громади тривають.