Запаси їжі до зими 2023-2024: ціни на закрутки у Харківській областіБагато жителів Харківської області виживають завдяки дешевим овочам та фруктам цьгоріч на ринках та закруткам які заготовили на зиму.

Зима 2023-2024 для українців буде важкою не тільки через непростий опалювальний сезон, а й з погляду доступності продуктів.

У воєнний час підходи до підготовки до зими зазнають кардинальних змін. Зокрема, запаси закруток  мають бути у кожної родини про всяк випадок.

Кінець літа — це енергійний сезон консервації, але вже середина осені, і хто не встиг зробити самостійно запаси на зиму вирушають на базар за закрутками від місцквиїх бабусь.

Запаси закруток на зиму 2023-2024

Запаси їжі до зими 2023-2024: ціни на закрутки у Харківській областіНа ринках міста Ізюма Харківської області безліч продається закруток і із помідорів, огурців, різних салатів, солодких вареннів та багато іншого від місцевих господинь.

Мешканці міста не гаяли часу, в літку зробити запаси на зиму, щоб заощадити та полегшити собі існування у холодну пору року. А тепер мають можливість ще й підзаробити.

Засолити чи замаринувати на зиму можна практично будь-який фрукт чи овоч.

Ціни на закрутки різні. Починаючи від 70 гривень і до 265 гривень за банку.

Запаси їжі до зими 2023-2024: ціни на закрутки у Харківській областіЦіна залежить від об’єму банки її наповнення, та хто продає “бабусі торгуються” інші ні.

Головні правила влітку та восени: купувати сезонні продукти, робити це на ринках та торгуватися. Можна об’єднуватись сім’ями, щоб робити оптові закупівлі за максимально низькою ціною, тоді і закрутки будуть виходити недорогими.