Вже скоро відновлять рейси за маршрутом Барвінкове-Балаклія та Ізюм – Куп’янськ
Рух міжміського транспорту на території Ізюмського району – планують відновити як до карантину.
Сьогодні, 22 лютого 2021 року, відбулася робоча нарада з керівниками ОТГ Ізюмського району.
Через карантинні обмеження та зменшення пасажиропотоку деякі перевізники міста Ізюма були змушені скасувати автобусні рейси за певними маршрутами.
“Проблема транспортного сполучення дуже актуальна, – зазначив Яніс Никифоров на нараді і вирішити її ми зможемо лише шляхом співпраці один з одним”.
Зараз почалися переговори з місцевими автоперевізниками про відновлення рейсів за маршрутом “Барвінкове-Балаклія” і “Ізюм – Куп’янськ”.

Leave a Reply