Все, что говорит этот горе-депутат является ложью и манипуляциями - конфликт местных депутатовВ Ізюмській міській раді побилися депутати з різних політичних сил. Конфлікт стався на черговій сесії, 26 січня.

Учасниками конфлікту стали депутати Денис Штейман “Опозиційна платформа — за життя” та Анатолій Жидков”Нові обличчя”.

З перших хвилин сесії Штейман не погоджувався з міським головою Валерієм Марченком і час від часу кричав. Головуючий щоразу заспокоював депутата.

Сесія проходила на підвищених тонах протягом двох годин, поки на третьому часі депутати не зчепилися. Жидков вдарив Штейман в обличчя, коли той підійшов до нього впритул з телефоном в руці.

Розбороняти депутатів побіг сам мер та інші обранці. Втрутилася поліція.

Коментар заступника Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Мацокіна Володимира Володимировича.

Я дуже раджу всім подивитися повну трансляцію сесії.

Рівно половина пленарного засідання – це суцільні матюки, образи і приниження. Зауважте, що жодного разу депутати від партії «Нові обличчя» або «Слуги народу» не почали марафон лайки. Ініціатива завжди за ОПЗЖ і блоком Світличної. Додайте до цього штучне затягування, туманні виступи, питання “не в тин, не в ворота” і Ви отримуєте типове засідання Ізюмської міської ради.

Шановні! А як би відчували себе ви, щоб вам до вищеописаного тикали телефоном в обличчя, принижували депутатів-жінок, хапали за обличчя співробітників виконкому, рвали їм маски ?

Я є депутатом четвертого скликання поспіль, але, чесно, такого ще не бачив. Це втрата будь-яких моральних гальм, це втоптування в бруд вибір ізюмчан на місцевих виборах. Вислів “ти дебіл” у нас замінив звернення одного депутата до іншого

Просто дивіться трансляції сесії, дивіться і жахайтеся. Мат і образи стали нашим справжнім з чим і гірко вітаю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.