Все, что говорит этот горе-депутат является ложью и манипуляциями - конфликт местных депутатовВ Изюмском городском совете побились депутаты из разных политических сил. Конфликт произошел на очередной сессии, 26 января.

Участниками конфликта стали депутаты Денис Штейман «Оппозиционная платформа — за жизнь» и Анатолий Жидков «Новые лица».

С первых минут сессии Штейман не соглашался с городским головой Валерием Марченко и время от времени кричал. Председательствующий каждый раз успокаивал депутата.

Сессия проходила на повышенных тонах в течение двух часов, пока на третьем часу депутаты не сцепились. Жидков ударил Штейман в лицо, когда тот подошел к нему вплотную с телефоном в руке.

Разнимать депутатов побежал сам мэр и другие избранники. Вмешалась полиция.

Комментарий заместителя Изюмского городского головы по гуманитарным вопросам Мацокина Владимира Владимировича.

Я дуже раджу всім подивитися повну трансляцію сесії.

Рівно половина пленарного засідання — це суцільні матюки, образи і приниження. Зауважте, що жодного разу депутати від партії «Нові обличчя» або «Слуги народу» не розпочали марафон лайки. Ініціатива завжди за ОПЗЖ та блоком Світличної. Додайте до цього штучне затягування, туманні виступи, питання «не в тин, не в ворота» і ви отримуєте типове засідання Ізюмськоі міськоі ради.

Шановні! А як би почувалися ви, аби вам до вищеописаного тикали телефоном в обличчя, принижували депутатів-жінок, хватали за обличчя співробітників виконкому, рвали їм маски ?

Я є депутатом четвертого скликання поспіль, але, чесно, такого ще не бачив. Це втрата будь-яких моральних гальмів, це втоптування в бруд вибір ізюмчан на місцевих виборах. Вислів «ти дебіл» у нас замінив звернення одного депутата до іншого

Просто дивіться трансляції сесії, дивіться і жахайтесь. Мат і образи стали нашим сьогоденням з чим і гірко вітаю.