Пішоходи повинні використовувати світловідбивачі - правила ПДРЗміни стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів і пішоходів.

Правила – ПДР.

Якщо раніше водії і пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті.

Правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати.

Не пристібатися в населеному пункті дозволяється тільки водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних і спеціальних транспортних засобів.

Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і досить освітленими.

Пішоходи повинні використовувати світловідбивачі - правила ПДРВелосипедистам дозволено рух по смузі для маршрутних транспортних засобів.

Пішоходи обов’язково повинні використовувати світловідбивачі в темний час доби і в умовах недостатньої видимості.

У темний час доби і в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною або узбіччям, повинні використовувати світловідбивачі (стрічку, наклейку, жилет і т.п.) або бути в одязі, який має світловідбиваючі елементи.