Електропостачання в селі Заводи Оскільської ТГ буде відновлене повністюУ Ізюмському районі селі Заводи Оскільської ТГ частково відновили електропостачання.

Як розповів начальник Ізюмського РЕМ Віталій Борщ, це село дуже постраждало внаслідок бойових дій, а електромережа була зруйнована вщент.

“Якщо ідеш по вулиці, то бачиш, що з десяти будинків вцілів, може, один. Складність виконання ремонтних робіт полягала ще і в тому, що місцевість була дуже щільно замінована. Окремо кожну вулицю, кожну лінію ми пройшли з розрахунками саперів. Але незважаючи на всі перешкоди, ми впоралися. Перші споживачі Заводів – уже зі світлом. Наступного тижня електропостачання в селі буде відновлене повністю”, – зазначив Віталій Борщ.

За словами начальника РЕМ, щоб повернути електрику жителям цього села, фахівці обленерго практично з нуля побудували 1,5 км зруйнованої обстрілами високовольтної лінії 10 кВ, а також замінили пошкоджений трансформатор на одній із підстанцій.

“Зараз із 200 домоволодінь в селі залишилося приблизно двадцять. Люди поступово повертаються. З нашого боку ми зробимо все можливе, щоб всі вони були зі світлом”, – запевнив Віталій Борщ.

Електропостачання в селі Заводи Оскільської ТГ буде відновлене повністю Електропостачання в селі Заводи Оскільської ТГ буде відновлене повністю