Під час окупації Ізюма росіяни закатували різьбяра по деревуМинуло вже кілька місяців з того дня, коли Сили безпеки та оборони звільнили від російських окупантів місто Ізюм.

Про це повідомили у прес службі Сусільне Харків.

Понад пів року тут панував «руській мір», руйнуючи плоть міста, якому нараховується понад 450 років, вбиваючи місцевих жителів, переважна кількість яких спілкувалися між собою російською мовою, лише через те, що їхні паспорти – синього кольору та мають виконаний золотим тисненням напис «Україна».

В могилі під №400 на кладовищі серед лісу в Ізюмі був похований Володимир Сірін. Володимира в місті знають, як різьбяра по дереву — Ізюм прикрашає не одна його робота на казкову тематику. Перед війною чоловік працював над скульптурою птаха в польоті. Гойдалку, яка зникла з двору після окупації, власними руками робив для онука: “У травні Володимиру виповнилося 60 років, а 18 червня його вбили”.

Як помер Володимир Сірін.

Тіло Володимира знайшли у покинутому будинку на березі річки: у березні в той будинок було влучання, тож люди з нього виїхали, на труп натрапили випадково.

Під час окупації Ізюма росіяни закатували різьбяра по дереву