С 1 октября водители обязаны включать фары автомобиля за городомЗ 1 жовтня, в Україні водії зобов’язані включати ближнє світло фар під час руху поза населеними пунктами. Про це нагадує патрульна поліція.

Усі водії міста Ізюма виїжджаючи за межі міста чи населеного пункту зобов’язані включати ближнє світло фар, щоб не порушувати ПДР.

За недотримання цих правил передбачено штраф.

“З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами мають бути включені денні ходові вогні, а у разі їх відсутності у конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар”, – йдеться у повідомленні.

Звертаємо увагу, що йдеться не про габаритні вогні, а про ближнє світло. Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня це положення є обов’язковим для виконання та покликане підвищити безпеку дорожнього руху у затемнених ділянках дороги як у світлий час доби, так і у темний.

Правила введені для підвищення видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху через скорочення світлового дня та погодні умови.

За ігнорування передбачено штраф.