Роздавала російську гуманітарку та газету Харьков-Z: в Ізюмі піймали колаборанткуСБУ затримала колаборантку, яка очолювала “управління праці і соціальної політики” окупантів в місті Ізюмі.

Колаборанткою виявилася 58-річна мешканка міста Ізюм. Про це повідомив речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула, пише Ізюм Інформаційний.

Від початку липня до вересня 2022 року вона очолювала “управління праці і соціальної політики” в окупаційній військово-цивільній адміністрації Ізюмського району.

“На цій посаді жінка займалася організацією роботи так званого «Центру соціального захисту населення», через який видавалася гуманітарна допомога від держави-агресора та в додаток до неї – ворожа пропагандистська газета “Харьков Z”, у матеріалах якої заперечувалася збройна агресія рф проти України та пропагувалася легітимність окупаційної влади”, – розповіли в СБУ.

Також, на цій керівній посаді колаборантка виконувала інші організаційно-розпорядчі функції: брала участь у нарадах керівництва окупаційної влади, проводила збори підлеглих, приймала на роботу нових працівників та організовувала їх роботу.

Після звільнення Ізюмського району від російських загарбників зловмисниця залишилася у місті, але намагалася уникнути передбаченої законом відповідальності. Втім, оперативники спецслужби встановили її місцезнаходження та затримали.