Заместитель мэра жёстко высказался в сторону "активистов"Заместитель Изюмского городского головы по гуманитарным вопросам Мацокин Владимир  высказал свое личное мнение на счет «активистов» которые выдумывают  «сказки» по поводу умышленного поджога в центре города Изюма здания с целью уничтожения важных документов.

Об этом чиновник написал в социальной сети Facebook.

Оскільки поток ідіотизму тільки наростає і місцеві «активісти» разом з іншими душевно хворими жваво обговорюють тему умисного підпалу з ціллю знищення важливих документів про мільйони доларів США хочу зазначити, що після вчорашньої пожежі , як повідомив мені директор ПЮА «Ваше право» Олег Савін залишились неушкодженими практично всі документи.

Це стосується архіву справ з 1995 року, вхідної і вихідної документації, наказів, договірної бази, первинної документації бухгалтерського та податкового обліку.

Залишились неушкодженими всі поточні справи, чернетки і таке інше.

Жорсткі диски комп’ютерів не ушкодженні і підлягають повному відновленню. Ноутбуки цілі.

Така сама ситуація, слава Богу, і по всім документам нотаріату.

Тому, хочу повідомити всім «активістам», «антикорупціонерам» і іншому мотлоху, що якщо у них є інформація про будь-які зловживання, корупційні діяння, фінансові оборудки раджу їм звертатися до правоохоронних органів з відповідними заявами. У разі наявності відповідних рішень правоохоронцям будуть надані всі документи БО ВОНИ ЦІЛІ І НЕУШКОДЖЕНІ.

Напомним: Утром, 4 декабря, горел первый этаж помещения (по улице Соборная, 22 в городе Изюме), что граничит с управлением социальной защиты населения. 

Вчера заммэра писал. 

«Итак, действительно сегодня в помещении, где я проработал много лет, где расположена фирма «Ваше право» произошёл пожар. Преднамеренный поджог. 

Я прекрасно понимаю кто и почему это сделал о чем своевременно уведомлены правоохранительные органы. Надеюсь на нашу полицию. 

Сделает ли эта ситуация меня слабее, заставит ли пересмотреть принципы и пойти на попятную?

Никогда. Даже не мечтайте ! Слабина и слюнтяйство не мой профиль.»