Крим – це Україна. Так було і так будеВіцепрем’єр-міністр Ірина Верещук наголосила під час форуму «26-2-14: Війна почалась у Криму».

За словами Віцепрем’єрки, попри всі договори, запевнення у непорушності українських кордонів, всупереч здоровому глузду росія зважилася 10 років тому зайти в український Крим та анексувати його.

«росія в Криму не буде мілітарно загрожувати світові й націлювати ядерну зброю на демократичні, незалежні європейські держави. Окупанти не пануватимуть у Чорному та Азовському морях. І ми це вже їй доводимо», – наголосила посадовиця.

Також Віцепрем’єрка висловила глибоку шану військовим за їхній подвиг і за все, що вони роблять і робитимуть для звільнення українського Криму з російської окупації.

«Ми маємо честь, гідність, тримаємо слово і тримаємо удар. Ми вже довели це всьому світу і доведемо росії. Крим – це Україна. Так було і так буде», – підсумувала Ірина Верещук.

Десять років тому проукраїнські сили на півострові намагались зупинити спробу Верховної Ради АР Крим проголосити проведення референдуму. Крим був, є і буде українською землею.