В Ізюмському районі поліцейські викрили чоловіка у зберіганні боєприпасів15 років увʼязнення отримав експоліцейський з міста Ізюма, який зрадив присязі та перейшов на бік рф. 

Прокурори довели, що під час окупації м. Ізюм фігурант перейшов на бік ворога. На той момент він обіймав посаду дільничного офіцера поліції сектору превенції Ізюмського РУП.

Зрадник добровільно обійняв посаду «дільничного інспектора поліції» в незаконно створеному окупаційному органі «Ізюмське районне управління поліції Харківської області».

“Псевдоправоохоронець здійснював чергування в складі слідчо-оперативних груп, вів матеріали журналів єдиного обліку, забезпечував громадський порядок для окупаційної влади. Крім того, зрадник агітував своїх колег присягнути на вірність державі-агресору та працювати в псевдоправоохоронному органі”, – розповіли в прокуратурі.

Згодом він став «старшим участковым уполномоченного полиции отделения участковых уполномоченных полиции по делам несовершеннолетних Отделения полиции № 2 (дислокация г. Изюм)» у так званому «Управлении внутренних дел Временной гражданской администрации Харьковской области».

Після звільнення м. Ізюм зрадник переховувався від правосуддя. У жовтні минулого року він наступив на російську протипіхотну міну та отримав травматичну аміпутацію стопи. Після лікування правоохоронці затримали чоловіка.

У судовому засіданні зрадник свою вину не визнав. Вирок винесла колегія суддів Дзержинського районного суду м. Харкова.

Триває строк на апеляційне оскарження.