На Ізюмщині продовжують викривати колаборантівЗа процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області, повідомлено про підозру 43-річній жінці за фактом добровільного зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора, повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку червня жінка обійняла посаду так званого “помощника начальника отдела (с. Морозовка)”. Колаборантка збирала списки та паспортні дані місцевих мешканців, надавала вказівки та розпорядження старшим вулиць, проводила збори місцевих мешканців.

У серпні поплічниця окупантів отримала “підвищення” та стала “начальником Савинского территориального отдела Изюмской ВГА”. Псевдопосадовиця брала участь у нарадах окупаційної адміністрації та оформлювала осіб, які були готові співпрацювати з новою “владою”.

Досудове розслідування проводить СВ ВП №1 Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.