Хлорофітум домашній - чим він корисний?Мало хто помічає хлорофітум домашній серед десятків яскравих і незвичайних вазонів у квітковому магазині. Багато обділяють його увагою за непривабливий вигляд. Але дуже даремно! 

По-перше, хлорофітум абсолютно невибагливий у догляді, що автоматично робить його ідеальним співмешканцем. По-друге, він є одним з найбільш корисних кімнатних рослин. А по-третє, цей вазон, до всього іншого, ще й є універсальним очищувачем негативної енергетики, що накопичується з часом в кожному будинку.

Чим корисний хлорофітум домашній?

Цю рослину відносять до природних фільтрів, бо він прекрасно очищає повітря і поглинає різні неприємні запахи. Через 2-3 години квітка очищає повітря в приміщенні на 85%.

Це один з потужних рослин в боротьбі з мікробами та іншими бактеріями . Воно швидко поглинає чадний газ, аміак, бензол. Перебуваючи поруч з квіткою, людина може дихати вільно, це покращує роботу організму і допомагає заспокоїтися.

Кому обов’язково потрібно тримати рослину в будинку?

В першу чергу квітка слід купити того, хто має проблему з легеневими захворюваннями. Також він корисний при сезонних алергічних реакціях. Хлорофітум очищає повітря набагато краще і швидше, ніж будь-який пристрій. Щоб домогтися максимально позитивного результату, садівники рекомендують в грунт квітки додати пару таблеток активованого вугілля.

Багато господарів садять таку квітку вдома, щоб позбутися від вогкості, грибка і цвілі в квартирі.

Фахівці радять його ставити в дитячій кімнаті або спальні, так як хлорофітум заспокоює, допомагає розслабитися і покращує сон.