По реке Сиверский Донец плыл труп женщиныПритягнуто до адміністративної відповідальності батьків неповнолітніх дівчат, які розпивали горілку на березі річки «Сіверський Донець».

Про це повідомили в прес-службі Ізюмського міськрайонного суду.

Судом було встановлено, що під час прогулянки по місту Ізюму дівчата попросили невідомого хлопця придбати їм пляшку горілки, на що хлопець погодився. Після отримання алкоголю дівчата пішли до річки де і розпили горілку. Після вживання алкоголю одній з неповнолітніх дівчат стало погано, подружки викликали їй швидку допомогу, в результаті чого дівчина була доставлена ​​в Ізюмську ЦМЛ з діагнозом «алкогольне отруєння».

Оскільки підліткам не виповнилося шістнадцять років і вони не можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності, протоколи були складені на їх батьків за те, що вони не приділили достатньо уваги вихованню дітей, в результаті чого ті вчинили правопорушення, відповідальність за яке передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення .

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання батьків неповнолітніх дівчат винними в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною першою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і призначено їм адміністративне покарання у вигляді попередження.