Курячі стегенця з картоплею
РЕЦЕПТ – Курячі стегенця з картоплею.
Стегенця з картоплею – швидкі та прості рецепти для дому на будь-який смак. Це дуже ситна та калорійна страва. Картопля готується в куриному соку і виходить дуже ніжна. Страва виходить насиченою та ароматною.
Приготування: 55 хвилин, 525 ккал. для 4 людей.
Вам знадобиться:
- 6 штук – курячих стегенець,
- 1,5 кілограма – дрібної картоплі,
- 50 грамів – вершкового масла,
- Перець чорний – за смаком,
- Сіль – за смаком,
- 10 штук – зубчиків часнику,
- 1 чайна ложка – хмелі-сунелі,
- 3 столові ложки – олії (для смаження),
- 2 штуки – морквини
Порада: Приготуй стегенця у білому соусі. У глибокій тарілці змішай молоко та майонез до консистенції рідкої сметани, видави часник, посоли, поперчи, додай спеції. Стегенця обмакни в соус, виклади на змащене рослинним маслом деко і запікайте. Картопля також змасти соусом перед запіканням.
Приготування страви:
1. Картоплю та моркву очисти, вимий та обсуши.
2. У великій каструлі розігрій вершкове і рослинне масло, поклади курячі стегенця, обсмаж до золотистої скоринки з усіх боків, вийми і відклади.
3. У каструлю поклади вимитий, але не очищений часник, картопля, розрізана на 2 або 4 частини, залежно від величини, і нарізану кружальцями моркву.
4. Цибулю очисти, наріж тонкими кружальцями, поклади на картопля, акуратно перемішай, зверху виклади стегенця, посоли, поперчи, посип хмелі-сунелі, накрий кришкою і туші на повільному вогні 35-40 хв.

Leave a Reply