До конца июня в Изюмской ЦГБ заработает новый компьютерный томографМедустанова обслуговує населення Ізюмської, Барвінківської, Борівської громад.

Тут функціонують відділення анестезіології, інтенсивної терапії, екстреної (невідкладної) медичної допомоги, є поліклінічне відділення на 454 відвідувань в зміну. Лікарня є опорною по лікуванню пацієнтів з коронавірусною інфекцією, для цього виділено 120 ліжок. Про це повідомили в Харківській облраді.

«У вересні 2020 року розпочато реконструкцію приймального відділення лікарні з обладнанням кабінету для установки комп’ютерного томографа. Станом на початок цього року будівельна готовність об’єкту склала 33%, витрачено майже 3 мільйони гривень», – сказав Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

Площа реконструкції близько 380 м2. Загальна вартість робіт становить майже 8,3 млн грн.

«У 2021 року з обласного бюджету на ремонтні роботи в лікарні передбачено 4,3 млн грн, ще 1 млн грн – з бюджету Ізюмської міської громади. Орієнтовно роботи повинні бути завершені в червні », – сказав Артур Товмасян.

Так, під час реконструкції лікарні виникли додаткові роботи, які не були враховані в затвердженій проектно-кошторисної документації. Близько 2,5 млн грн потрібно на ремонт будівлі стерилізаційної (відсутні зовнішні та внутрішні електромережі, зовнішні інженерні мережі тепло і водопостачання, відсутній тамбур входу в інфекційну палату, потрібно утеплити фасади, перенести газову трубу).

До конца июня в Изюмской ЦГБ заработает новый компьютерный томограф

3,6 млн грн потрібно на ремонт будівлі стаціонарного корпусу (для забезпечення коронавірусних хворих киснем необхідно провести кисень на другий, третій, четвертий поверхи в стаціонарному корпусі, закінчити роботи в підвальному приміщенні, встановити альтанки для відвідувачів, пандус для інвалідів на центральному вході).