У Харківській області відновили мовлення «Радіо Промінь»
«Радіо Промінь» відновило мовлення у Ізюмі на частоті 106,5 МГц.
У місті Ізюмі Харківської області поновило мовлення «Радіо Промінь». Про це пише пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в телеграмі.
«Завдяки зусиллям працівників Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення жителі Харківщини знову можуть отримувати інформацію на частоті 106,5 МГц», — інформує міністерство.
24 березня 2022 року ракетним ударом було зруйновано телевежу. Однак після деокупації міста у вересні минулого року вже за місяць там вдалося налагодити трансляцію «Українського радіо» на частоті 102,5 МГц.


Leave a Reply