Правильний сніданок зміцнює Ваше здоров'яДля всіх…

Шанси захворіти на простудні захворювання і схильність до стресів знаходяться в прямій залежності від щільності сніданку. Британські вчені висловили цю залежність у цифрах: не снідаєте – шанс захворіти підвищується на 97%, снідаєте нечасто – ризикуєте на 56% більше, не пропускаєте ранковий прийом їжі хоча б чотири рази на тиждень – ризик скорочується до 20%.

Для жінок…

Ідеальний сніданок жінки має зовсім іншу формулу. Англійські дієтологи за допомогою жінок-добровольців провели експеримент і з’ясували: у групі, де жінки снідали мюслями з молоком, консервованими персиками та йогуртом, склянкою свіжого яблучного соку, швидше за інших нормалізувався рівень цукру в крові та прискорився процес обміну речовин.

Для дітей…

Найкращий дитячий сніданок — каша із цільного зерна. Але не завжди маємо час приготувати таку кашу. Порада: замочіть будь-яку крупу з вечора. Швидше за все, зранку її навіть не потрібно варити. Немає нічого страшного і у вживанні круп’яних пластівців. Вони просто менш корисні. Головне, щоб пластівці були живими, тобто без добавок. Найкорисніші крупи – гречка, рис та вівсянка. Якщо дитина любить не більше двох видів каш – радійте, що вона взагалі їсть вранці каші.Інформація на сніданок

Для чоловіків…

Серед дієтологів не вщухають суперечки про ідеальний сніданок для чоловіків. Американські вчені експериментально підтвердили та зміцнили позиції лідера — яєчні з трьох яєць. Яєчня не просто дозволяє швидко насититися вранці, а й з’їдати менше під час обіду. При такому раціоні на день споживається на 400 калорій менше, ніж з іншими видами сніданків, що не може не вплинути на зниження ваги.