Бонус: у Харківській області почали платить по 50 000 грн за службу у військуСпочатку був батіг, а тепер вже пряник. Грошима і вакансіями. Як українців заохочують підписувати контракти із військом.

Держава шукає нові шляхи, як залучити людей, яких потребують українські Збройні сили.

50 тисяч гривень виплатять мешканцям Харківської області, які підпишуть контракт із військовими частинами Десантно-Штурмових військ чи морською піхотою.

Як розповіли чиновники: Одноразову грошову допомогу тим, хто приєднується до армії, виплачують у Богодухівській громаді з 1 січня 2024 року.

“Одноразова грошова допомога кожному новому воїну становить 50 тисяч гривень. На такі виплати на 2024 рік у бюджеті громади зарезервували щонайменше 10 млн грн. Їх економили на преміях та ремонті доріг. Про це повідомив міський голова Богодухова Володимир Бєлий”.

Міністерство Оборони наприкінці 2023-го року уклало угоди із чотирма рекрутинговими компаніями, які безкоштовно надали свої майданчики для розміщення вакансій. Йдеться про Work.ua, Lobby X, Robota.ua та OLX Робота. Рекрутинг через спеціальні платформи Міноборони веде паралельно із мобілізацією. Основна перевага рекрутингу — людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. 

Заробітна плата на Work.ua варіюється від 17 000 грн для бухгалтерів до 125 000 грн для гранатометників, водіїв-електриків, інструкторів-командирів. Схожі відомості й на Robota.ua: від 20 000 грн для діловодів, водіїв та кухарів до 125 000 грн для старших бойових медиків, військових IT-фахівців, пожежників, командирів міномета.