Нагадаємо як було в Ізюмі пару років тому.

Архиерейская елка в Изюме11 січня 2020 року о 14.00 на центральній сцені міста Ізюму відбулося урочисте відкриття Різдвяної архієрейської ялинки.

Цей захід зібрав багато гостей – дітей і батьків. Задовго до початку вистави маленькі гості в ошатних карнавальних костюмах стали стікатися до центральної сцени. Серед них були і школярі, і маленькі прихожани. На центральній сцені грала святкова музика, потім біля центральної ялинки звучали різдвяні піснеспіви.

На площі стояв великий самовар, з якого всім бажаючим наливали теплий ароматний чай і роздавали пиріжки з повидлом.

Святкова різдвяна обстановка оточила всіх, хто прийшов на ялинку.

З вітальним словом та привітаннями звернувся митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей і міський голова Валерій Віталійович Марченко.

Після офіційної частини розпочався урочистий Різдвяний концерт. У ньому взяли участь працівники культури, музичні і танцювальні колективи міста Ізюму і чоловічий архієрейський хор під керуванням протоієрея Олега Кадюка.

На завершення торжества юні гості отримали солодкі подарунки. Слід зазначити, що з ініціативи Високопреосвященнішого митрополита Єлисея, силами єпархіального управління, Ізюмської мерії, на свято були запрошені діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, діти-сироти, діти-інваліди. Було вручено близько п’яти тисяч подарунків.

За відгуками гостей свято вдалося. Різдвяна архієрейська ялинка стає приємною традицією і щорічним місцем зустрічі в дні Різдвяних святок.

Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в ИзюмеАрхиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в Изюме Архиерейская елка в ИзюмеАрхиерейская елка в Изюме

Прес-служба Ізюмської єпархії