ракета, шахед, літак, каб, дрон, камікадзе, герань, су, ф16Окупанти з реактивної артилерії обстріляли село в Ізюмському районі.

У м. Балаклія ворожі удари зафіксовані на 2 локаціях. Про це повідомило ГУ ДСНС України в Харківській області, передає Ізюм Інформаційний.

На першому влучанні ворожого БпЛА горіли 8 приватних будинків на загальній площі 1000 м. кв. та суха трава на площі 1500 м. кв. Завдяки оперативним діям співробітників ДСНС вдалось врятувати 4 людей, зокрема дитину.

Внаслідок повторного обстрілу пошкоджено 2 пожежних автомобіля. На щастя особовий склад неушкоджений.

На другій локації горіла адміністративна будівля, 7 автомобілів на площі 600 м. кв. та хвойна підстилка у лісовому масиві площею 0,5 га.

У Ізюмському районі пошкоджено 15 приватних будинків, 2 пожежні, горіли автомобілі (м. Балаклія, с. Новоплатонівка);