Как изюмчани встретили Новый 2018 год на Центральной площади города ИзюмЗустріч Нового 2018 року в Ізюмі

До спільного новорічного святкування приєдналися ізюмська громада та керівництво міста.

О 23:30 розпочалася офіційна частина свята. З великого мультимедійного екрану із Новим 2018 роком вітали Президент України Петро Порошенко та Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Про це повідомили у міськраді.

Ті, хто зібрався біля головної ялинки міста, мали можливість провести рік, що минає, і зустріти новий з традиційними келихами шампанського.

Після дванадцятої години ізюмчан привітало керівництво міста – секретар Ізюмської міської ради Артем Ердаларян, заступника Ізюмського міського голови Костянтин Петров та Володимир Мацокін.

Після урочистостей розпочалася новорічна концертна програма під символічною назвою «Новий рік@Disco ukr.net», яка супроводжувалася веселими піснями, танцями, конкурсами для дорослих та дітей.

Святкове дійство продовжилося запальною дискотекою.

Как изюмчани встретили Новый 2018 год на Центральной площади города Изюм Как изюмчани встретили Новый 2018 год на Центральной площади города Изюм Как изюмчани встретили Новый 2018 год на Центральной площади города Изюм Как изюмчани встретили Новый 2018 год на Центральной площади города Изюм