В результаті війни екологія Харківщини постраждала на сумму понад 100 млрд гривеньВоєнні дії, які веде рф, завдають непоправної шкоди навколишньому природному середовищу. Повномасштабне російське вторгнення в Україну створило численні наслідки для екології.

Війна принесла погіршення стану екології. Внаслідок обстрілів і пожеж руйнується ґрунтовий і рослинний покрив, гинуть тварини, забруднюються повітря та води, руйнуються ландшафти, горить ліс, а землі засмічуються рештками знищеної військової техніки, паливно-мастильними матеріалами, повідомила прокуратура Харківської області.

Збитки, завдані збройною агресією російських загарбників на території Харківської області, складають вже понад 100 млрд грн. 

Розпочаті кримінальні провадження за фактами спричинення шкоди екології внаслідок обстрілів та бомбардування військовослужбовцями зс рф. 

Також продовжується ефективна робота з викриття в екологічній сфері колаборантів і зрадників. Так, вже 6 “лісникам”, призначеним окупаційною адміністрацією, повідомлено про підозру.

Проводиться ефективна робота на напрямку боротьби з незаконними порубками лісу, рибним промислом, видобутком корисних копалин та протидії забрудненню навколишнього природного середовища.

Так, у кримінальних провадженнях в екологічній сфері, розпочатих упродовж поточного року, сума шкоди складає 966 млн грн. Наразі до суду направлено 46 обвинувальних актів стосовно 54 осіб. 

В результаті війни екологія Харківщини постраждала на сумму понад 100 млрд гривень В результаті війни екологія Харківщини постраждала на сумму понад 100 млрд гривеньВ результаті війни екологія Харківщини постраждала на сумму понад 100 млрд гривень

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.