В подъездах многоэтажек установят антивандальные светильникиДо кінця року в місті планується модернізувати близько 20 під’їздів багатоповерхівок спеціальними антивандальними світлодіодними світильниками.

У зв’язку з почастішанням випадків вандалізму в під’їздах багатоповерхівок міста Ізюму, коли відривають світильники іноді просто з «м’ясом», комунальне підприємство Благоустрій м. Ізюма прийняло рішення встановлювати в під’їздах спеціальні антивандальні, вологостійкі, світлодіодні і енергозберігаючі світильники.

Виробник надає дворічну гарантію на світильники та декларує термін служби в 50 000 годин – близько 20 років експлуатації. Споживання електроенергії – 7 Ватт, при цьому яскравість еквівалентна 60-ватний лампам – уточнили в організації.

Реалізація такої ініціативи дозволить зменшити розмір квартплати в частині оплати електроенергії за освітлення місць загального користування, знизити загальне енергоспоживання і, найголовніше, хоча б трохи вберегти світильник від одвічних посягань вандалів на чуже.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.