ДБР36-річному Ізюмчанину, колишньому патрульному поліцейському, за фактом державної зради, повідомлено про підозру.

У деокупованому Ізюмі викрито чергового правоохоронця, який в умовах протистояння агресору зрадив присязі та перейшов на бік ворога. Про це повідомили в Пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, влітку минулого року, під час окупації м. Ізюм, чоловік, який до повномасштабного вторгнення рф в Україну обіймав посаду поліцейського відділу реагування патрульної поліції Ізюмського районного управління поліції ГУНП в області, добровільно перейшов на бік ворога. При окупантах підозрюваний став «начальником отдела природных ресурсов и экологии Военно-гражданской администрации Изюмского района Харьковской области».

Зрадник організовував роботу очолюваного ним відділу. Зокрема, щоб провести інвентаризацію водних об’єктів, підозрюваний звернувся з письмовим запитом до так званого «и.о. Главы ВГА Изюмского района Харьковской области» на отримання доступу до інформації про право власності на ставки та інші об’єкти водного фонду.

Крім того, колишній правоохоронець закликав інших осіб до співпраці з представниками рф. Користуючись наданими повноваженнями, він пропонував «підібрати» посаду в окупаційній адміністрації своєму знайомому, однак той відмовився.

За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.