У всіх жителів області перевірять показання газових лічильників — повідомили у ХарківгазіАТ «Харківгаз» розпочинає звірку показань газових лічильників.

У лютому АТ «Харківгаз» розпочав контрольне зняття показань газових лічильників у домоволодіннях своїх клієнтів.

Контрольне зняття показань приладів обліку проводиться відповідно до вимог Кодексу ГРМ. У військовий час – після бомбардувань міст та селищ регіону, пошкоджень снарядами газового обладнання, евакуації і повернення мешканців у область, контрольне зняття показань лічильників – це додаткова можливість виправити неточності на особових рахунках, вирішити важливі питання без поїздок до центрів обслуговування Харківгазу, — пояснили у “Харківгазі”.

Після контрольної фіксації даних лічильника, будь-які неточності на особовому рахунку будуть виправлені.

АТ «Харківгаз» просить своїх клієнтів надати доступ фахівцям АТ «Харківгаз» до газових лічильників, при пред‘явленні ними службового посвідчення та сприяти у проведенні звірок.

В разі якщо газ у будинку не використовується, АТ «Харківгаз» рекомендує сповістити газову компанію про нульове споживання газу у домоволодінні за телефонами:

  • 066-300-2-888 (Vodafone),
  • 098-300-2-888 (Kyivstar),
  • 093-300-2-888 (Lifecell).

В разі тимчасової відсутності споживачів у домоволодінні при візиті газовиків, буде залишено повідомлення про дату повторного візиту.