ВПО після евакуації повертаються на прифронтові території - додомуЖители Донецької, Харківської областей самовільно повертаються додому після евакуації. Хоча на прифронтових територіях і небезпечно – люди повертаються.

«Повідомляю що евакуйованим допомагатимемо із виплатами, розселенням та отриманням всього необхідного для подальшого проживання», – звернулася до мешканців прифронтових територій Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

Переселенці (ВПО) кажуть: Грошей не вистачає на нормальне проживання де інде і люди приймають рішення вертатися до рідного дому, а там що буде те й буде.

Водночас Верещук застерегла тих, хто евакуюється, від завчасного повернення до своїх домівок. Оскільки насамперед це – нехтування власною безпекою.

«Я дуже прошу людей, які виїжджають в евакуацію, не повертатися до своїх домівок, допоки там небезпечно. Щоб не нехтувати своїм життям і здоров’ям та своїх близьких. А також мати змогу продовжувати отримувати всі передбачені державою виплати», – підсумувала Віцепрем’єрка.