Фінансова допомога ізюмчанам - 6660 грн: черга просуваєтьсяВ  квітні 2023 року 18 126 мешканців Ізюмської міської ОТГ отримали допомогу на загальну суму 21 751 тис. грн. за інформацією від Товариства Червоного Хреста України.

В серпні 2023 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала виплати грошової допомоги у розмірі 6600 грн. на особу. Про це розповіли в Ізюмській МТГ, пише Ізюм Інформаційний.

Списки тих, хто може отримати грошову допомогу організація МОМ отримала від Міжнародного Товариства Червоного Хреста України.

Тобто ті особи, які отримали 1200 грн., зазначені в списках для допомоги від МОМ.

Але варто звернути увагу на те, що списки проходять верифікацію та перевіряються спеціалістами МОМ. Вони співпрацюють з міжнародними благодійними фондами, які також здійснюють виплату грошової допомоги. Якщо така допомога вже була надана, особа для отримання даної виплати в списки МОМ можуть не включатися, – пояснили в меріі.

На даний момент АТ «Укрпошта» отримала перший із трьох траншів на виплату 6 тисячам особам нашої громади. В вересні очікується другий транш виплат, який складатиме також 6 тисяч осіб. За інформацією від АТ «Укрпошта», кошти видаються шляхом іменного грошового переказу

Списки надаються в алфавітному порядку. Отримувачам допомоги приходить сповіщення у вигляді телефонного дзвінка або смс повідомлення. Якщо людина за станом здоров’я не може особисто отримати переказ на поштовому відділені, в кінці місяця до неї прийде листоноша для отримання переказу вдома.