Село у Ізюмському районі заміновано майже на 90% - люди виїхалиСело Студенок Оскільської ТГ Ізюмського району заміновано майже на 100%. Про це повідомили в ДСНС, пише Ізюм Інформаційний.

Село було окуповано на початку повномасштабного вторгнення. У 2022 році його звільнили ЗСУ. В селі близько 90% будинків пошкоджено або зруйновано та майже вся територія замінована. 

Через бойові дії, окупацію та високу мінну небезпеку більша половина мешканців села виїхали.

Тепер в селі працюють сапери: ретельно обстежують кожен метр прибудинкової території, знешкоджуючи безліч боєприпасів.