У Ізюмі викрили зрадника, який втік до РФ
Правоохоронці викрили 53-річного чоловіка, який під час окупації міста Ізюм на Харківщині працював «дільничним».
Зловмисник на початку липня минулого року добровільно обійняв посаду “дільничного” в новоствореному правоохоронному органі «народної поліції» в окупованому Ізюмі.
Про це розповіли в Ізюмському РУП.
“Чоловік приймав заяви та пояснення від місцевих мешканців, опитував громадян, що утримувались в ізоляторі тимчасового тримання Ізюмського РУП, складав доповідні записки на ім’я «начальника», патрулював територію обслуговування міста Ізюм”, – пояснили у відділку.
Також 53-річний чоловік закликав місцевих мешканців працевлаштуватись у новостворений правоохоронний орган «народної поліції».
Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
Leave a Reply