В Изюме задержали вора за ряд имущественных преступленийНа Ізюмщині поліцейські затримали чоловіка за ряд майнових злочинів.

На рахунку раніше судимого чоловіка 8 фактів викрадень майна, які він зробив протягом двох місяців. Своїми діями рецидивіст завдав шкоди на загальну суму близько 50 000 гривень, повідомили на фейсбук-сторінці «Поліція Ізюмщини».

У лютому 2021 року в Ізюмський районного управління поліції надходили заяви, про вчинення крадіжок з домоволодінь і ломбардів на території міста. Також зловмисник викрадав металеві вироби з могил на кладовищі.

В ході проведення розшукових заходів на початку лютого працівники Ізюмського РУП встановили особу, причетну до ряду вищевказаних крадіжок, і затримали зловмисника. Злодієм виявився безробітний, раніше неодноразово судимий за скоєння майнових злочинів 27 – річний ізюмчанін. Викрадене він здавав в пункти, а гроші витрачав на власні потреби.

В даний час, людина перебуває в слідчому ізоляторі. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України. З санкції статей загрожує покарання до 7 років позбавлення волі.

В Изюме задержали вора за ряд имущественных преступлений

В Изюме задержали вора за ряд имущественных преступлений