В городе Изюме построили бассейнУ місті Ізюмі вперше відкриють секцію плавання.

В Ізюмському фізкультурно-оздоровчому комплексі “Донець” провели реконструкцію і побудували басейн. Залишилося закінчити благоустрій території навколо. У травні всі необхідні документи планують передати в Державну архітектурно-будівельну інспекцію, щоб отримати сертифікат на введення об’єкта в експлуатацію. Про це повідомили в Харківській облраді.

“У комплексі побудований басейн і ми зможемо відкрити нову секцію – плавання, якої у нас раніше ніколи не було. Також заклад стане більш функціональним – побудований другий поверх. Точно працюватимуть секції баскетболу та волейболу, розглянемо можливість установки рингу”, – розповів начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міськради Максим Стрельник.

Загальна вартість проекту перевалила за 64 мільйони гривень, з них – понад 40 мільйонів з державного бюджету, майже 16 мільйонів – обласного, понад три мільйони – місцевого. Площа будівлі перевищує дві тисячі квадратних метрів.

В городе Изюме построили бассейн

“Дуже корисний для громади проект, який є позитивним прикладом об’єднання зусиль і співпраці всіх рівнів влади. Упевнений, що відкриття реконструйованого комплексу стане імпульсом для розвитку фізичної культури і спорту на території Ізюмської громади, і все більше дітей і молоді долучиться до здорового способу життя” , – повідомив глава Харківської облради Артур Товмасян.

Він разом з фахівцями також оглянув стан під’їзної дороги до будівлі спорткомплексу. За підрахунками, на капітальний ремонт потрібно 2 мільйони 400 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.