У Ізюмі відбувся удар БпЛА рф по вантажівці – загинуло двоє чоловіків
Ворожий безпілотник атакував вантажівку на Харківщині.
На Ізюмщині внаслідок удару БпЛА по вантажівці загинули двоє чоловіків. Про це повiдомляє Ізюм Інформаційний.
5 грудня у місті Ізюм, під час перевантаження дров із автомобіля ЗІЛ у тягач, по транспортному засобу влучив ударний безпілотник.
Унаслідок атаки БпЛА в кабіну вантажівки загинули 52 та 67-річні чоловіки, які перебували поруч із автомобілем. На місці удару зайнялася пожежа.
Поліцейські проводять огляд місця події, збирають докази та фіксують черговий злочин військових рф проти українців.
За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.


Сьогодні орієнтовно об 11:10 год у місті Ізюм було зафіксовано влучання ударного БпЛА типу «Ланцет» у цивільне вантажне авто, в результаті чого загинули дві людини та зайнялася пожежа.
Близько 15:15 год було зафіксовано влучання БпЛА типу «Молнія-2» в місті Ізюм на відкритій території. Пожежу, яка утворилася внаслідок влучання, було оперативно ліквідовано. На щастя, без постраждалих.