Російський командир згвалтував молоду жінку та побив її чоловікаСБУ встановила особу ще одного окупанта, який зґвалтував молоду жінку та побив її чоловіка.

У результаті слідчих дій встановлено особу Андрія Бублєва, який чинив сексуальне насилля над молодою жінкою та побив її чоловіка під час захоплення частини Харківщини.

Це 34-річний командир розрахунку ГРВ 1-ого стрілецького батальйону 202-го стрілецького полку мобілізаційного резерву 4-ої окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу 8-ої загально-військової армії південного військового округу зс рф з позивним «Бублік», повідомили в СБУ.

Влітку минулого року зловмисник зупинив автомобіль, яким пересувалась подружня пара, під приводом порушення ними комендантської години. Він запропонував їм придбати пальне, розуміючи при цьому, що внаслідок окупації місцеве населення позбавлене такої можливості.

Щоб забрати пальне пара приїхала до тимчасового місця проживання злочинця, де погрожуючи розстрілом, він змусив їх залишитись.

Окупант ударив чоловіка прикладом автомата та зачинив його у підвалі.

Погрожуючи розстрілом чоловіка та користуючись тим, що жінка не могла чинити опір – зловмисник здійснив насильницькі дії з метою зґвалтування.

Внаслідок сексуального насильства потерпіла отримала травми. Це підтверджено висновками судово-медичної експертизи.

Після звільнення Ізюмщини подружжя звернулося до правоохоронців. Прокурори зібрали докази, аби притягти окупанта до відповідальності.