Мешканець Луганськ відбирав автівки у жителів ІзюмуСБУ вирахували бойовика, який під час окупації міста Ізюма Харківської області відбирав машини у місцевих жителів. Про це повідомив речник облуправління СБУ Владислав Абдула.

Зловмисником виявився 35-річний уродженець м. Луганськ, який ще у 2014 році добровільно почав приймати участь у терористичній організації «ЛНР».

У 2014 році чоловік приєднався до лав «народної міліції», де займав посаду «оперуповноваженого», а на початку повномасштабного вторгнення допомагав окупантам у війні проти України.

Разом з російськими загарбниками він приймав участь у бойових діях проти українських військ на Харківському напрямку.

“Перебуваючи у тимчасово окупованому м. Ізюм, ворожий поплічник протягом декількох місяців виконував злочинні накази окупаційного режиму та поширював кремлівський режим”, – розповіли силовики.

Зокрема, він схиляв до співробітництва з окупаційною владою міста, пропонував робочі місця у створеній під час окупаційної влади «народній міліції», видавав форму та зброю особам, які погодились співпрацювати.

Окрім цього, чоловік віддавав розпорядження співробітникам на вилучення у цивільних громадян їх особистих автомобілів, для використання начебто у «службових» цілях.

Після деокупації регіону зловмисник втік до тимчасово окупованих територій, де переховується від правосуддя.