Мешканка Ізюма під окупацією рф відповідала за відновлення міста: чергова начальницяМешканка Ізюма відповідала за “восстановление города”.

З травня минулого року жінка працювала «начальником управління по відновленню об’єктів інфраструктури адміністрації міста Ізюм та Ізюмського району». Про це повідомляє пресслужба Ізюмського РУП.

“На займаній посаді вона виконувала розпорядження голови тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району. Викрили в колабораційній діяльності 55-річну місцеву мешканку працівники Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області”, – розповіли правоохоронці.

На посаді зловмисниця перебувала до вересня минулого року.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

15 січня дізнавачі Ізюмського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомили жінці про підозру у скоєнні злочину.

Увесь час жінка намагалась приховати свою злочинну діяльність, будучи “поза політикою”.