В отделении Изюмской ЦГБ будет установлен новый компьютерный томографВ Ізюмській ЦМЛ Піщанської Божої Матері ремонтують відділення екстреної медичної допомоги.

Згідно з проектом, у відділенні буде відремонтовано покрівлю, внутрішні і зовнішні електричні мережі, системи водопостачання та водовідведення, газопостачання та теплопостачання. Також будуть відремонтовані кабінети і палати для хворих, обладнана система вентиляції. Проектом передбачені також фасадні роботи та благоустрій території. Про це повідомляє ХОДА.

В отделении Изюмской ЦГБ будет установлен новый компьютерный томографКрім того, у відділенні буде встановлено комп’ютерний томограф.

«Зараз у нас є приватний КТ на території лікарні, але його використання дороге для пацієнтів. Крім того, наш томограф зможе працювати цілодобово », – зазначив завідувач відділенням екстреної невідкладної медичної допомоги КНП ЦМЛ Піщанської Божої Матері Олег Широкий.

За його інформацією, у відділенні екстреної допомоги (яке також виконує функції приймального відділення) щорічно отримують допомогу 10-12 тисяч жителів Ізюмського району.

«З них близько 7-8 тисяч – це ті люди, які вимагають подальшого стаціонарного лікування. Решта – це люди, яким надається невідкладна допомога в амбулаторних умовах », – уточнив Олег Широкий.

В отделении Изюмской ЦГБ будет установлен новый компьютерный томограф