В Осколі купили нове авто для комфорту селян
В селі Оскіл Ізюмського району чиновники купили нового автомобіля під час війни. Ніби то за кошти громади і для допомоги селянам.
Про це повідомили в Оскільській сільській територіальній громаді, пише Ізюм Інформаційний.
В рамках реалізації заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Оскільської сільської територіальної громади на 2025 рік, за кошти місцевого бюджету придбано спеціалізований транспорт – асенізаторну машину для комунального підприємства громади.
“Новий спецтранспорт дозволить оперативно та якісно виконувати роботи з обслуговування, що сприятиме покращенню умов життя мешканців та забезпеченню належного санітарного стану населених пунктів громади”, – пояснили в сільраді.

Leave a Reply